Sada 4 kusov módnych náramkov puls ležiaca osmička srdce s nastaviteľnou dĺžkou

1 hodnotenie
Skladom (>3 ks)
21.10.2024

Sada 4 kusov módnych náramkov puls ležiaca osmička srdce s nastaviteľnou dĺžkou. Balenie darčekové vrecúško. Sada 4 kusov náramkov s motívmi ležiacej osmičky (symbol nekonečna), pulzu a srdca je krásnym a symbolickým doplnkom. Každý z týchto náramkov môže byť samostatne, alebo spolu nosený, čo vytvára štýlovú a zároveň významovú kombináciu.

Sada 4 kusov módnych náramkov puls ležiaca osmička srdce s nastaviteľnou dĺžkou. Materiál zlatnícky kov. Balenie darčekové vrecúško. Sada 4 kusov náramkov s motívmi ležiacej osmičky (symbol nekonečna), pulzu a srdca je krásnym a symbolickým doplnkom. Každý z týchto náramkov môže byť samostatne, alebo spolu nosený, čo vytvára štýlovú a zároveň významovú kombináciu.

• Náramok s ležiacou osmičkou symbolizuje nekonečno, čo môže predstavovať nekonečnú lásku, priateľstvo alebo nekonečné možnosti v živote.
  • Náramok s pulzom (EKG) je moderný a štýlový dizajn, ktorý často symbolizuje životnú energiu alebo vášeň pre život.
  • Náramok so srdcom je klasický symbol lásky, náklonnosti a starostlivosti.

Kategória: Náramky zo zlatníckeho kovu