Módny minimalistický červeno biely náramok s tyrkysovým príveskom nastaviteľný

Akcia Výpredaj
1 hodnotenie
Skladom (>3 ks)
29.10.2024

Módny minimalistický červeno biely náramok s tyrkysovým príveskom je nevyhnutným doplnkom každej štýlovej ženy. Náramok má žiarivú červenú farbu. Tyrkysová farba mu dodáva jedinečný a pútavý vzhľad. Ľahký dizajn umožňuje pohodlné nosenie po celý deň. Či už sa obliekate na špeciálnu príležitosť alebo jednoducho pridávate šmrnc do vášho každodenného outfitu, tento náramok je dokonalou voľbou. Dodajte svojmu vzhľadu nádych elegancie a duchovnosti s týmto úžasným tyrkysovým okrúhlym príveskovým náramkom. Tento náramok je ideálny na obdarovanie a určite sa stane obľúbeným vo vašej zbierke šperkov.

Kategória: Náramky z polodrahokamov a kabbalah